Пропозиція на продаж: №7085
Дата надходження: 08/11/2022

Загальне найменування бізнесу:Продаж бізнесу з внесення добрив (безводного аміаку)
Сфера діяльності:Сільське господарство, тваринництво, Сфера послуг
Регіон України:місто Київ
Запропонована на продаж частка бізнесу, %:100%
Вартість бізнесу:50 000 000 грн.
Термін існування бізнесу, років:5
Основні напрямки діяльності, види продукції (товарів, робіт, послуг):Надання послуг сільгосппідприємствам з професійного внесення безводного аміаку.
Активи у власності (основні засоби, обладнання, транспорт, товарні запаси, дебіторська заборгованість, авторські права, торгові марки):Пропонується до продажу бізнес з надання послуг агропідприємствам із внесення добрив, а саме безводного аміаку. Спеціалізація саме на цьому добриві обумовлюється низкою переваг його застосування в порівнянні з іншими видами азотних добрив. Серед них: висока економічна ефективність - здешевлює вартість польових робіт до 47% у порівнянні з твердими добривами; концентрованість - концентрація азоту в добриві досягає 82%; стійкість; біодоступність; точність; універсальність та інші. У продаж бізнесу входять: 1. Спеціальна техніка - два комплекси по внесенню безводного аміаку: - До першого комплексу входить трактор гусиничний Challenger 765D з культиватором Blu-Jet (робоча ширина - 13 м, відстань між робочими органами - 52 см, робочих органів – 25 шт), транспортна ємність – Мacfield, (об’єм - 7,3 м3 здатна вміщати - 4,5т сировини). - До другого комплексу входить трактор гусиничний Challenger 775 Е з культиватором Blu-Jet АТ-5000 з робочою шириною 14,6 м, відстань між робочими органами 52 см, робочих органів – 27 шт, транспортна ємність - 2 шт (ЦТ 5,8 – об’ємом 5,8 м3, здатна вміщати - 3,5 т. сировини і ЦТ 5,3, об’ємом 5,3 м3, здатна вміщати 3,2 т. сировини. - Культиватори обладнані системами виливу Мicrotrack та доохолоджувачами Сontinental під рідкі продукти (ЖКУ, Діафани, вода). Це дає можливості при недостатньому зволоженні ґрунту вносити необхідну кількість води для зв’язування аміаку ґрунтово-вбірним комплексом, а також вносити інші елементи живлення. Культиватори забезпечують внесення безводного аміаку також при нульовому обробітку ґрунту. - Авто Тойота Хайлюкс. 2. Технологія внесення добрив та напрацювання. 3. Клієнтська база та постачальники. 4. Дозвільна документація: - Дозвіл на експлуатацію посудин під тиском. Дозвіл видається терміном на п’ять років. - Висновок про атестацію посудин під тиском. Така атестація проводиться один раз на два роки.
Інші, на Ваш погляд, важливі відомості про бізнес (перспективи розвитку, членство в асоціаціях, ліцензії, що діють, та ін.):Бізнес має перспективи розвитку. Згідно розрахунку економічної доцільності застосування безводного аміаку для забезпеченого азотного підживлення найвища ефективність досягається на посівах кукурудзи, цукрових буряків, ріпаку та соняшнику. Часто використовують це добриво і на пшениці. В цілому, безводний аміак можна використовувати на всіх видах сільгоспкультур, які вирощуються в Україні. Комплекс по внесенню безводного аміаку має всі можливості для переобладнання, що цілком забезпечить внесення в ґрунт будь-яких інших видів рідких добрив. До таких добрив належать: КАС, аміачна вода, рідкі стартові добрива та інші. Роботу комплексу із внесення безводного аміаку можна переглянути на відео за посиланнями (скопіювати адресу та вставити в браузер): https://youtu.be/vTNAl-E5T5A https://youtu.be/EsHdcWUMmyI https://youtu.be/oG7wX-wxwxQ Докладніше на запит.
Фотографії:
Контактна особа: Роман Євгенович
Тел.: (044)383-48-07, 492-98-78
E-mail: roman@agbiz.kiev.ua