Пропозиція на продаж: №7075
Дата надходження: 05/09/2022

Загальне найменування бізнесу:Продається мережа магазинів-кафетеріїв з кулінарним цехом у Києві
Сфера діяльності:Харчова промисловість, Торгівля, Громадське харчування, Устаткування для готового бізнесу
Регіон України:місто Київ
Запропонована на продаж частка бізнесу, %:100%
Вартість бізнесу:договірна USD
Термін існування бізнесу, років:2
Основні напрямки діяльності, види продукції (товарів, робіт, послуг):Номенклатура виробництва включає близько 150 SKU: кондитерські вироби (випічка) та хліб, заморожені напівфабрикати (м'ясні, рибні, вареники, пельмені), салати, овочеві та фруктові нарізки, супи, основні страви та закуски, паштети, соуси, соління, смузі, фреш соки, напої (морси, узвари, соки пастеризовані) та ін. Продажі як через власний роздріб, так і для сторонніх рітейлерів.
Активи у власності (основні засоби, обладнання, транспорт, товарні запаси, дебіторська заборгованість, авторські права, торгові марки):Пропонується до продажу виробничо-торговельний харчовий бізнес у Києві - мережа магазинів біля дому з кулінарним цехом. У продаж бізнесу входять: 1. 3 магазини-кафетерія, повністю обладнані новим сучасним обладнанням, які розташовані в ЖК преміум-класу (2 магазини на Солом'янці , 1 на Оболоні). Приміщення магазинів знаходяться в оренді. Дизайн магазинів розроблений за авторським проектом, що посів 2 місце у загальноукраїнському конкурсі на кращий дизайн магазину біля дому. У кожному магазині є все необхідне: - Касове місце (РРО, сканер, детектор валют, ваги-сканер, термо-принтер цінників, РОS-термінал). - Конвекційна піч для допікання хліба. - Кондитерська холодильна вітрина. - Низькотемпературна шафа, морозильний стіл, шафа-бар. - По 4 середньотемпературних вітрини у кожному магазині. - Барні стійки та столики в зоні кафетерію. - Овочевий острів. Приміщення обладнані системами кондиціонування, відеонагладу, а також пожежною та охоронною сигалізаціями. Є налаштована внутрішня СКС. 2. Виробничий кулінарний цех обладнаний всім необхідним за стандартом НАССР. У 2021 проведено повний ремонт з внутрішнім переплануванням за стандартом НАССР: кондитерський, холодний, гарячий, м'ясний цехи, холодильники та склади для зберігання продуктів та тари, зона приймання продукції, обладнана зона пральні, побутові приміщення, офіс. Є кондиціювання, відеоспостереження та пожежна сигналізація. Зручна локація. 3. Додатково до основного предмету можливий продаж ТОВ та бренду з позиціонуванням на продукти здорового харчування. Є розроблений бренд-бук, напрацювання в інтернет-продажах через власний інтернет-магазин. Розроблено ТЗ та дизайн інтернет-сайту для проведення інтернет-продажів.
Активи на правах користування (будівлі, споруди, земля):Виробниче приміщення (249 м.кв.) та 3 приміщення магазинів (116, 83 і 94 м.кв.). Лояльні умови оренди.
Інші, на Ваш погляд, важливі відомості про бізнес (перспективи розвитку, членство в асоціаціях, ліцензії, що діють, та ін.):Бізнес має перспективи розвитку та масштабування. Причина продажу бізнесу – виїзд власника за кордон. Можливий продаж бізнесу як повністю, так і по об'єктах окремо. Ціна договірна. Додаткова інформація на запит.
Фотографії:

Контактна особа: Роман Євгенович
Тел.: (044)383-48-07, 492-98-78
E-mail: roman@agbiz.kiev.ua